Urgent Care video appointments available Mondays through Saturdays! Existing Patients: Click HERE to Self-Schedule. New to CHC? Call 860-347-6971 to schedule.


Witamy w CHC: Twoim miejscu opieki zdrowotnej!

Community Health Center, Inc. oferuje znacznie więcej niż tylko usługi medyczne, dentystyczne i behawioralne. Jesteśmy ośrodkiem medycznym skoncentrowanym na pacjentach. Oznacza to, że cały zespół pracowników służby zdrowia koncentruje się na opiece nad pacjentem pod kątem zdrowia psychicznego i fizycznego. Jesteśmy w stanie osiągnąć to oferując szeroką gamę usług specjalistycznych. Dodatkowe informacje udostępniono w często zadawanych pytaniach w zakładkach poniżej.

Ogólne często zadawane pytania

Jak można zostać pacjentem?

Istnieje kilka sposobów na skorzystanie z naszych usług w charakterze pacjenta. Można kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (860) 347-6971 i wybrać opcję skorzystania z usług placówki w charakterze pacjenta. Wystarczy wypełnić ten formularz, a ktoś z naszego zespołu skontaktuje się z Państwem telefonicznie, aby pomóc w zorganizowaniu opieki. Można też udać się do najbliższego ośrodka CHC i porozmawiać z jednym z naszych pracowników ds. obsługi pacjenta w recepcji.

Jak umówić się na wizytę?

Należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (860) 347-6971 lub udać się do lokalnego ośrodka CHC i porozmawiać z jednym z naszych pracowników ds. obsługi pacjenta.

Co należy zrobić w przypadku konieczności uzyskania pomocy po godzinach pracy?

W nagłych sytuacjach medycznych należy dzwonić pod numer 911.

Można również zadzwonić na naszą całodobową linię pomocy dla pielęgniarek pod numer 860-347-6971!

Przed udaniem się na pogotowie lub do placówki pilnej opieki, należy skontaktować się z naszymi pielęgniarkami, dzwoniąc pod nasz numer i mówiąc: „Chciał(a)bym porozmawiać z pielęgniarką triage’ową”. Są oni dostępni do udzielenia pomocy o każdej porze dnia i nocy! W przypadku osób zainteresowanych doradztwem w zakresie opieki domowej lub mających wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny już dziś.

Dlaczego nie mogę zadzwonić do swojego lekarza bezpośrednio?

Bardzo często przy kontakcie się z gabinetem lekarskim, nasz lekarz może nie być w stanie podejść do telefonu z uwagi na to, że pomaga w danej chwili innemu pacjentowi. Posiadamy wyszkolonych specjalistów Call Center i pracowników Działu Obsługi Pacjenta, którzy są w stanie odpowiedzieć na większość pytań; jeśli nie będą w stanie udzielić odpowiedzi, skontaktują się w tej sprawie z zespołem klinicznym.

Czy aby uzyskać dostęp do waszych usług, muszę być pacjentem?

Najczęściej tak. Jednakże do naszego programu prenatalnego mogą zapisać się nawet osoby, które nie są pacjentami. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem (860) 347-6971.

Czy aby skorzystać z usług opieki w nagłych sytuacjach muszę być pacjentem?

Aktualnie wizyty w ramach usług opieki w nagłych sytuacjach są wyłącznie zarezerwowane dla aktualnie zarejestrowanych pacjentów.  Pacjenci CHC mogą udać się do dowolnej z naszych placówek zapewniających opiekę w nagłych sytuacjach (nawet tych, które nie są ich stałymi placówkami).

Gdzie znajdują się wasze placówki zapewniające opiekę w nagłych sytuacjach?

Obecnie usługi opieki w nagłych sytuacjach oferowane są w naszych ośrodkach w:

 • Hartford
 • Meriden
 • Middletown
 • New Britain
 • New London
 • i Waterbury.

Pacjenci CHC mogą udać się do dowolnej z naszych placówek zapewniających opiekę w nagłych sytuacjach (nawet tych, które nie są ich stałymi placówkami).

Jak mogę umówić się na wizytę ze świadczeniodawcą w zakresie zdrowia behawioralnego?

Tylko osoby, które są obecnie pacjentami mogą umówić się na wizytę ze świadczeniodawcą w zakresie zdrowia behawioralnego w CHC.

Jak odwołać lub przełożyć wizytę?

W przypadku zaistnienia konieczności odwołania wizyty lub zmiany jej terminu, należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (860) 347-6971. Prosimy o kontakt z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, abyśmy mogli jak najlepiej pomóc w zmianie terminu.

Czy przypominacie o wizytach?

Tak! Można teraz dostawać SMS-y od CHC przypominające o terminie wizyty i zawierające inne przydatne informacje na temat zdrowia. Aby zapisać się, należy już dziś skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: (860) 347-6971.

Osoby, które preferują nie otrzymywać przypomnień tekstowych, nadal będą mogły otrzymywać przypomnienia w formie wiadomości telefonicznych.

Używacie wielu inicjałów i skrótów. Co one wszystkie oznaczają?

Świetne pytania! Przygotowaliśmy listę definicji tutaj. Ale jeśli coś pozostanie niezrozumiałe, prosimy o zadawanie pytań. Nasz zespół chętnie na nie odpowie!

Jakie są moje prawa/obowiązki jako pacjenta?

Nasz dokument na temat Praw i obowiązków pacjenta udostępniono tutaj. Natomiast nasze Oświadczenie dotyczące praktyk dotyczących ochrony poufności informacji udostępniono tutaj.

Podczas wizyty

Czy wasze placówki spełniają wymogi ADA?

Tak! Wszystkie nasze placówki są w pełni dostępne.

Jakimi językami posługują się wasi świadczeniodawcy?

Wielu z naszych usługodawców jest dwu- lub wielojęzycznych, ale dla tych, którzy nie są, oferujemy usługi linii językowej we współpracy z pracownikami służb językowych (Language Service Associates) dla większości języków. W każdym ośrodku znajduje się również laptop do komunikacji w języku migowym dla naszych pacjentów, którzy mają problemy ze słuchem (ale w przypadku, gdy pacjent preferuje obecność tłumacza, może on zostać zapewniony po wcześniejszym powiadomieniu).

Gdzie się znajdujecie?

Pełną listę naszych ośrodków udostępniono tutaj, łącznie z informacjami o parkingach.

O której godzinie należy tam być?

Prosimy o przybycie 15 minut przed wizytą w celu rejestracji.

Podczas wizyty pojawił się problem. Z kim mogę porozmawiać?

Zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą opiekę wszystkim naszym pacjentom i przepraszamy, jeśli się nam to nie udało. W takiej sytuacji pacjent może skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (860) 347-6971 i poprosić o rozmowę z kierownikiem operacyjnym dla w ośrodku w swojej lokalizacji.

Skierowania

Co się stanie, jeśli dostanę skierowanie do specjalisty?

Jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej (PCP), możemy zająć się podstawowymi potrzebami pacjentów. Od czasu do czasu, w celu dalszego leczenia może być konieczne skierowanie do specjalisty, który specjalizuje się w określonych schorzeniach. W porozumieniu z pacjentem i specjalistą będziemy koordynować ten proces tak, aby przebiegał bezproblemowo! Niejednokrotnie skorzystamy z konsultacji elektronicznej (eConsult), dzięki której szybciej wyniki można otrzymać szybciej, bez konieczności osobistego kontaktu ze specjalistą. W przypadku konieczności osobistego stawienia się, przedłożymy ten wniosek w imieniu pacjenta i będziemy współpracować z gabinetem specjalisty w celu umówienia wizyty. W razie braku kontaktu z lekarzem specjalistą, pacjent może skorzystać z danych kontaktowych podanych w piśmie, które zostało wysłane z działu ds. skierowań.

Mój lekarz zamówił badanie, takie jak rezonans magnetyczny (MRI), tomografia komputerowa (CT) lub zdjęcie RTG (X-Ray). Co mam zrobić?

Świadczeniodawca zaznajomi pacjenta z procesem przeprowadzenia tego badania i tym, co będzie działo się dalej.

Jak mogę ponownie zrealizować ponowne wypełnienie recepty?

W pierwszej kolejności należy skontaktować się z apteką, aby upewnić się, że nie ma już żadnych aktywnych uzupełnień leków. W przeciwnym razie apteka skontaktuje się bezpośrednio z naszym biurem, aby zażądać niezbędnych uzupełnień leków.

Mam problem z opłaceniem recept. Czy jest coś, co mogę zrobić?

Tak! Istnieje kilka możliwości uzyskania pomocy w opłacaniu recept.

Jesteśmy członkiem programu rabatów na leki 340B. Oznacza to, że w przypadku osób nieubezpieczonych lub gdy ubezpieczenie nie pokrywa kosztów leków, możemy pomóc w uzyskaniu leków po obniżonej cenie. Dodatkowe informacje można uzyskać u swojego lekarza!

Pomoc można również uzyskać poprzez program pomocy farmaceutycznej. Należy porozmawiać z lekarzem o swoich obawach, który może zapewnić dostęp do tego programu.

Zrobiono mi badania laboratoryjne. Jak mogę dostać wyniki?

Wyniki badań laboratoryjnych można sprawdzić na portalu pacjenta. Do portalu pacjenta można zalogować się tutaj lub za pomocą aplikacji Healow. Wyniki mogą być również przekazane telefonicznie przez lekarza lub personel pielęgniarski. W niektórych przypadkach wymagana będzie kolejna wizyta.

Dokumentacja medyczna i formularze

Potrzebuję kopię mojej dokumentacji medycznej. Co mam zrobić?

Pacjent może zażądać swojej dokumentacji medycznej, składając wniosek o udostępnienie informacji w swoim ośrodku.

Moje dziecko potrzebuje dokumentację do szkoły/ja potrzebuję dokumentację do pracy. Jak mogę ją dostać?

Osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy miały wykonywane badania fizykalne w CHC, mogą po prostu podrzucić dokumenty do PSA w swoim ośrodku. Na przygotowanie dokumentacji będziemy potrzebować 5 dni roboczych. Osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały wykonanego badania fizykalnego muszą umówić się na wizytę u swojego lekarza pierwszego kontaktu. W tym celu należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 860-347-6971.

Ubezpieczenia i rozliczenia

Jakie ubezpieczenie akceptujecie?

Akceptujemy Medicaid, Medicare i wiele komercyjnych planów ubezpieczeniowych. Aby uzyskać bardziej szczegółowe odpowiedzi należy wejść na tę stronę i skontaktować się z naszym biurem pod numerem 860‑347‑6971.

Nie mam ubezpieczenia/straciłem(-am) ubezpieczenie. Czy nadal mogę przyjść do CHC?

Tak! Oferujemy program ruchomej skali zniżek na opłaty za świadczenia, który oferuje obniżone stawki dla uprawnionych osób. W przypadku osób nieubezpieczonych nasz zespół ds. dostępu do opieki może pomóc w ustaleniu, czy kwalifikują się one otrzymania ubezpieczenia oraz w złożeniu wniosku.

Mam ubezpieczenie prywatne. Czy mogę przyjść do CHC?

Oczywiście! Aby sprawdzić czy akceptujemy dany plan, należy skontaktować się z nami telefonicznie. Należy kontaktować się z Działem ds. rozliczeń pacjentów pod numerem 888-270-6698 lub 860-347-6971, opcja 6, (wew. 4111)

Czy dostępna jest pomoc finansowa?

CHC stosuje program ruchomej skali zniżek na opłaty za świadczenia, który oferuje obniżone stawki dla tych, którzy się kwalifikują. Nowi pacjenci mogą kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem (860) 347-6971. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym Działem ds. rozliczeń pacjentów pod numerem telefonu 888-270-6698.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Akceptujemy gotówkę, czeki, przekazy pieniężne i wszystkie główne karty kredytowe, w tym karty HSA.

Jak mogę zapłacić rachunek?
 • Na miejscu: w każdym ośrodku na recepcji lub podczas rejestracji w kiosku.
 • Przez telefon, pod numerem: 888-270-6698 lub 860-347-6971, opcja 6 lub wew. 4111
  Nasi przedstawiciele Działu ds. rozliczeń pacjentów są dostępni w godz. od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.
 • Listownie:
 • Community Health Center, Inc., PO Box 416893, Boston, MA 02241
Ile wynosi opłata za wizytę?

Rachunek powinien przyjść pocztą. Rachunek będzie odzwierciedlał wszelkie niespłacone salda na koncie pacjenta. Pytania dotyczące należności mogą być kierowane do Działu ds. rozliczeń pacjentów pod numer 888‑270-6698 lub 860-347-6971, opcja 6, (wew. 4111), od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00.

Podczas mojej wizyty zapomniałem(-am) podać informacji o ubezpieczeniu. Co mam zrobić?

Należy jak najszybciej zadzwonić do Działu ds. rozliczeń pacjentów pod numer 888-270-6698 lub 860‑347‑6971, opcja 6, (wew. 4111). Aby zapobiec odmowie zapłaty za wizytę lub innym problemom związanym ze zgłoszeniem roszczenia do planu ubezpieczeniowego należy skontaktować się z nami jak najszybciej

Dlaczego moje ubezpieczenie nie zapłaciło?

Firm ubezpieczeniowa zobowiązana jest do przesłania pocztą dokumentu zwierającego wyjaśnienie świadczeń (EOB), który pokazuje, w jaki sposób firma zapłaciła lub odrzuciła dane roszczenie. W EOB powinien być podany numer telefonu kontaktowego lub adres strony internetowej, na której można skontaktować się z firmą ubezpieczeniową w przypadku pytań. W przypadku pytań dotyczących odrzuconych roszczeń, należy kontaktować się z firmą ubezpieczeniową lub biurem ds. świadczeń.

Kto odpowiada za opłacenie mojego rachunku?

W firm, z którymi mamy podpisane odpowiednie umowy, CHC wystawi rachunek firmie ubezpieczeniowej bezpośrednio. Na pacjentach spoczywa ostateczna odpowiedzialność za opłacenie rachunku. Firma ubezpieczeniowa wysyła powiadomienia z wyjaśnieniem świadczeń, zawierające informacje na temat tego, jakie usługi zostały opłacone, a jakie odrzucone i za co pacjent będzie odpowiedzialny. Jeśli po dokonaniu przez ubezpieczyciela płatności lub odmowy płatności pozostaje kwota do zapłaty, płatność jest należna po otrzymaniu rachunku. Jeśli należność nie została opłacona w pełni lub nie masz planu uiszczania opłat, rachunek pacjenta może zostać poddany ocenie pod kątem dalszych działań windykacyjnych prowadzonych przez strony trzecie.

Czy rachunek został wysłany do właściwej firmy ubezpieczeniowej?

Pytania dotyczące należności mogą być kierowane do Działu ds. rozliczeń pacjentów pod numer 888-270-6698 lub 860-347-6971, opcja 6, (wew. 4111), od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 17:00.

Czy obciążycie moje ubezpieczenie główne i dodatkowe?

Pacjent zobowiązany jest przekazać nam pełne informacje dotyczące ubezpieczenia głównego i dodatkowego. Jako udogodnienie dla naszych pacjentów CHC wysyła rachunki bezpośrednio do firm ubezpieczeniowych pacjentów. Może jednak zajść konieczność skontaktowania się z firmą ubezpieczeniową lub dostarczenia jej dodatkowych informacji na temat wymogów dotyczących rozpatrywania roszczeń lub przyspieszenia płatności.

Co to jest współpłatność (co-payment/co-pay)?

Współpłatność to ustalona kwota płacona podczas każdej wizyty. Kwota ta ustalana jest w oparciu o polisę ubezpieczeniową. Pacjent musi być świadomy wysokości dopłat przed wizytą. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się ze swoją firmą ubezpieczeniową pod numerem podanym na odwrocie karty ubezpieczeniowej.

Co to jest udział własny?

Udział własny to ustalona roczna kwota, która musi być wniesiona przed rozpoczęciem wypłaty świadczeń objętych ubezpieczeniem. Na przykład, jeśli polisa pacjenta obejmuje udział własny w wysokości $500, pacjent musi zgromadzić i zapłacić $500 z własnej kieszeni, zanim jego ubezpieczyciel zacznie wypłaty świadczeń objętych ubezpieczeniem. Po opłaceniu przez pacjenta udziału własnego ubezpieczenie zazwyczaj opłaca pewien procent rachunku. Pacjenci są odpowiedzialni za procent nieopłacony.

Co to jest współubezpieczenie?

Współubezpieczenie jest formą podziału kosztów. Po opłaceniu udziału własnego plan ubezpieczeniowy zacznie opłacać pewien procent rachunków pacjenta. Pozostała kwota, zwana współubezpieczeniem to należność, którą obciążany jest pacjent.

Usługi dodatkowe

Opieka zdrowotna w placówkach szkolnych

CHC oferuje opiekę zdrowotną dla uczniów w stanie Connecticut poza naszymi 15 głównymi placówkami.

Szkolna opieka zdrowotna to usługi medyczne, stomatologiczne i w zakresie zdrowia behawioralnego dla zapisanych uczniów.

Nasze szkolne usługi medyczne oferowane są w prawie 200 szkołach na terenie całego stanu.

Zakres usług:

Opieka medyczna

 • Diagnostyka i leczenie
 • Badania kontrolne i badania fizykalne
 • Leczenie chorób przewlekłych
 • Szczepienia
 • Przepisywanie i wydawanie leków
 • Edukacja prozdrowotna
 • Skierowanie i obserwacja
 • Badania laboratoryjnie

Zdrowie behawioralne

 • Interwencje kryzysowe
 • Poradnictwo indywidualne, rodzinne i grupowe
 • Skierowanie i obserwacja w zakresie specjalistycznej opieki psychiatrycznej

Higiena jamy ustnej

 • Badania przesiewowe
 • Badania
 • Czyszczenie uzębienia
 • Zdjęcia rentgenowskie
 • Lakowanie
 • Skierowania
 • Edukacja w zakresie higieny jamy ustnej

Aby dowiedzieć się, czy w placówce szkolnej dostępna jest opieka zdrowotna, należy odwiedzić stronę: Sbhc1.com lub zadzwonić pod numer (860) 347-6971, wew. 3796

Centrum dla Populacji Kluczowych (Opieka zdrowotna LGBTQ+/Opieka zdrowotna dla bezdomnych/Leczenie uzależnień)

Centrum dla Populacji Kluczowych CHC jest pierwszym tego rodzaju programem, skupiającym się na unikalnych potrzebach kluczowych grup należących do społeczności, które doświadczyły wielu barier w dostępie do opieki zdrowotnej.

Nasze programy

 • Podstawowa i specjalistyczna opieka w zakresie HIV i wirusowego zapalenia wątroby typu C (Hepatitis C)
 • Farmaceutyczne leczenie zaburzeń związanych z nadużywaniem substancji psychoaktywnych obejmujące:
  • Buprenorfinę (Suboxone)
  • Naltrekson (Vivitrol)
 • Zapobieganie przedawkowaniu i edukacja
 • Opieka zdrowotna skoncentrowana na osobach LGBTQ+
 • Usługi zdrowotne dla osób transpłciowych
 • PrEP (profilaktyka przedekspozycyjna HIV)
 • PEP (profilaktyka poekspozycyjna HIV)
 • Szybkie badanie na obecność HIV, wirusowego zapalenia wątroby typu C i kiły
 • Program zdrowia dla pracowników rolnych
 • „Wherever You Are (WYA)” („Gdziekolwiek jesteś”) Opieka zdrowotna dla bezdomnych

Oferujemy wszystkie wymienione programy we wszystkich naszych ośrodkach medycznych CHC.

„Wherever You Are (WYA)” Opieka zdrowotna dla bezdomnych jest oferowana w wielu schroniskach w całym stanie, w tym na terenie:

NEW BRITAIN:

Friendship Service Center

241-249 Arch Street, New Britain, CT06050

MERIDEN:

Shelter Now

43 Saint Casimir Drive, Meriden, CT 06450

MIDDLETOWN:

Eddy Shelter

1 LaBella Circle, Middletown, CT 06457

WALLINGFORD:

Master’s Manna

428 S. Cherry Street, Wallingford, CT 06492

NEW LONDON:

New London Homeless Hospitality Center

427 Huntington Avenue, New London, CT 06320

DANBURY:

New Street Shelter

41 New Street, Danbury, 06810

Usługi świadczone są również w

LOKALNYCH SCHRONISKACH DLA OFIAR PRZEMOCY DOMOWEJ (LOCAL DOMESTIC VIOLENCE SHELTERS )

Aby uzyskać dodatkowe informacje należy:

zadzwonić pod numer (860)-347-6971, wew.: 6098

Email: CKP@chc1.com

Usługi prenatalne

W CHC opiekujemy się pacjentami w każdym wieku, także tymi, którzy są jeszcze w brzuchu mamy!

W zakresie opieki nad ciążą nasz certyfikowany personel zapewnia szeroki zakres usług wspierających zdrową ciążę i poród wszystkim kobietom w ciąży.

CHC oferuje wiele usług dla zarówno dla przyszłych, jak i obecnych mam, jak również niemowląt, w tym:

 • Testy ciążowe
 • Opieka prenatalną i poporodową
 • Kierowanie przypadkami, koordynację opieki zdrowotnej
 • Powiązania ze świadczeniami (w tym WIC i inne zasoby)
 • Edukację i wsparcie w zakresie karmienia piersią
 • Darmowe zajęcia w szkole rodzenia
 • Poradnictwo w zakresie rzucania palenia
 • Edukacja w zakresie zdrowia jamy ustnej i wizyty u stomatologa
 • Poradnictwo żywieniowe oraz edukacja, jak również wsparcie dla diabetyków
 • Wizyty u dietetyka/certyfikowanego edukatora w zakresie cukrzycy
 • Laboratorium diagnostyczne Quest Lab dogodnie zlokalizowane jest na miejscu w celu wykonywania badań krwi i innych
 • Text4Baby
 • Pielęgnacja noworodka

Usługi prenatalne oferowane są w następujących ośrodkach CHC:

Clinton

114 East Main Street

Clinton, CT 06413

860.664.0787

Meriden

134 State Street

Meriden, CT 06450

203.237.2229

Middletown

675 Main Street

Middletown, CT 06457

860.347.6971 x 3070

Wszyscy pacjenci z CHC mogą skorzystać z naszych usług prenatalnych, niezależnie od tego, gdzie są zwykle widywani.

Usługi w zakresie przemocy domowej oferowane przez New Horizons

Usługi w zakresie przemocy domowej oferowane przez New Horizons wspierają ofiary przemocy domowej i ze strony partnerów intymnych w powiecie Middlesex. Usługi New Horizons dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Zakres usług:

 • 24-godzinna infolinia w nagłych wypadkach
 • Interwencja kryzysowa/planowanie dotyczące bezpieczeństwa
 • Wsparcie w kontaktach z policją, szpitalami, sądami, DCF, opieką społeczną oraz usługami i agencjami zewnętrznymi
 • Doradztwo wzajemne
 • Grupy wsparcia dla ofiar, które doświadczają lub doświadczały przemocy w związku
 • Programy dla dzieci, w tym grupy doradcze, rzeczniczce i zabawowe
 • Poufne tymczasowe schronienie w nagłych wypadkach dla ofiar
 • Żywność i odzież w nagłych wypadkach

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie: www.newhorizonsdv.com kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 860.344.9599

Osoby doświadczające przemocy i potrzebujące natychmiastowej pomocy proszone są o kontakt z nasza infolinią kryzysową pod numerem: 860.343.6470

Rodzinne Centrum Zdrowia

CHC wie, że opieka zdrowotna nie zawsze dotyczy tylko naszych ciał. Starając się rozszerzyć cel szczęśliwego, zdrowego stylu życia na społeczność, Rodzinne Centra Zdrowia w Connecticut oferują szeroką gamę bezpłatnych programów i grup zarówno dla dzieci, jak i rodziców w Middletown i New Britain.

Wszyscy pacjenci CHC mogą uczestniczyć w programach FWC, niezależnie od tego, z którego ośrodka korzystają.

Niektóre programy obejmują:

 • Kliniki pieluchowe
 • Grupy zabaw
 • Rodzicielskie grupy wsparcia
 • Joga rodzinna i dziecięca
 • Masaż niemowląt
 • Programy edukacyjne dla dzieci
 • Zajęcia ruchowe
 • I więcej!

Konkretne lokalizacje programów, daty i godziny zajęć można uzyskać na stronie: familywellness.chc1.com

FWC Middletown

635 Main Street
​Middletown CT, 06457

FWC New Britain

85 Lafayette Street
​New Britain CT, 06051

W przypadku pytań prosimy o kontakt z: Nat Holmes

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (860)-347-6971, wew.: 3662

Email: familywellness@chc1.com

4